СheckЕye

Стартап
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Київська область
Сектор Охорона здоров'я
Локація м. Київ, вул. Рибальська, 13, оф. 4, Україна, 01011
Можливості Є
Статус Початкова стадія
Документи Download
Дії
Поділитись проектом
СheckЕye

CheckEye — українське хмарне рішення для ранньої діагностики захворювань, розроблене українськими IT-фахівцями у партнерстві з провідними науково-дослідними інститутами в галузі офтальмології. Діагностика на основі фотографій очного дна за допомогою алгоритму машинного навчання/штучного інтелекту (ML/AI). На сьогоднішній день ми розробили MVP і почали клінічні випробування.

Перші польові результати показують 92% точність діагностики діабетичної ретинопатії (ДР), а у 82% CheckEye визначає правильну стадію, що краще, ніж у середньому для людей, особливо в сільській місцевості. Таким чином, наше рішення може компенсувати брак професійних лікарів чи інфраструктури та дає змогу діагностувати захворювання на основі штучного інтелекту та здійснювати масовий скринінг у сільській місцевості, де лікарні були зруйновані через війну.

За даними Міжнародної діабетичної федерації, кожна людина з діабетом ризикує повністю втратити зір. Лише в Україні на цукровий діабет хворіє майже 2,3 мільйона людей. Ця статистика може погіршитися з наслідками російського вторгнення в Україну. Оскільки стрес є однією з головних причин діабету, війна обов’язково призведе до зростання кількості хворих. Згідно з останніми дослідженнями, стрес, пов’язаний з війною, може призвести до збільшення випадків діабету до 25% дорослого населення. Крім того, оскільки все більше людей стають внутрішньо переміщеними особами через триваючу військову агресію, вони втрачають зв’язок зі своїм лікарем загальної практики, що означає затримку в діагностиці діабету та через це затримку перевірки очей. У більшості з них у майбутньому може розвинутися певна форма ДР, що спричинить погіршення зору або, у гіршому випадку, сліпоту.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, після 15 років діабету приблизно 2% людей стають сліпими, а у 10% розвивається серйозне порушення зору. Отже, близько 3% населення України осліпнуть протягом наступних 15 років, і ми можемо допомогти цьому запобігти!

Незважаючи на військову агресію Росії проти України, команда керівництва CheckEye продовжує працювати в країні та проводить повномасштабний скринінг хворих на цукровий діабет у Чернівецькій області України у червні-грудні 2022 року у партнерстві з Українською діабетичною федерацією (УДС). Під час цих випробувань ми беремо Британську програму скринінгу на ДР як еталон, де чутливість становить 80%, а специфічність – 95% зі стандартним періодом очікування 6 тижнів. Ми хочемо показати, що Check Eye наразі показуватиме чутливість 90% (перевага) і специфічність 87% (гірше на 8%) із часом очікування менше години.

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org