Створення виробництва AdBlue

ПП «МІМ»
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Дніпро
Сектор Легка промисловість
Локація м. Дніпро
Можливості дольова участь; створення спільного підприємства; грантові кошти
Дії
Поділитись проектом
Створення виробництва AdBlue

Виробництво присадки для дизельних двигунів AdBlue, відповідно до технологій VDA (Німецької асоціації автомобільної промисловості).

Приватне підприємство «МІМ», засноване у 2002 році, діє як партнер для підтримки німецької компанії «BASF-CHEMETALL» в Україні, що є екстраординарним членом VDA і володіє ліцензією на бренд AdBlue. В даний момент ПП «МІМ» шукає партнера для організації виробництва AdBlue. Цей інноваційний продукт є втіленням постійно високої якості та розглядається як стратегічний крок у напрямку збереження навколишнього середовища та впровадження передових технологій у транспортній галузі.

Продуктивність лінії становитиме: 9 тис. літрів на годину (при 8-годинному робочому дні – 1,3 млн. літрів на місяць або 16 млн. літрів  на рік).

Після запуску виробництва AdBlue, ПП «МІМ» також планує відкрити друге виробництво: пластикові тари 5л, 10л, 20л, 1000л IBC куб.

Цілі проєкту:

 • зменшити вплив автотранспорту на довкілля, забезпечуючи ефективне зниження викидів NOx та сприяючи збереженню чистого повітря;
 • зростаючий попит на AdBlue внаслідок строгих екологічних стандартів та вимог до викидів автотранспорту створює перспективний ринок для продукції;
 • застосування передових технологій у виробництві гарантує високу якість та конкурентоспроможність продукції;
 • виробництво AdBlue може стати частиною стратегії зеленої енергетики, використовуючи енергоефективні та екологічно чисті технології;
 • проєкт розраховано на українського споживача та для експорту;
 • створення додаткових 9-15 робочих місць.

Загальна вартість проєкту: $ 341,3 тис., із них: 

1. основні засоби:

 • для придбання обладнання із ЄС: $ 177,1 тис.
 • для придбання в Україні: $ 99,5 тис.

2. оборотні кошти: $ 34,1 тис.

Ресурси компанії для реалізації проєкту: $ 120 тис.

Орієнтовна окупність проєкту: 30-36 місяців.

Тривалість: 3 роки

Приміщення:

Для організації виробництва буде орендоване приміщення у м. Дніпро, площею 500 м².

Комунальні послуги та вимоги:

Вода – 40 000 м³/місяць.

Електроенергія – 8 000 КВт/місяць.

Транспорт:

Для забезпечення своєчасного пересування, будуть придбані три різні виду транспорту.

Про компанію ПП «МІМ»:

 • Компанія МІМ з 2002 року є провідним фахівцем на ринку України у сфері впровадження технологій хімічної обробки поверхні металу перед фарбуванням (знежирення, фосфатування, цирконієва пасивація), волочіння труб та дроту, гарячого оцинкування, дефектоскопії, зняття іржі та застарілої фарби, тощо;
 • З 2011 року компанія МІМ – єдиний в Україні офіційний дистриб’ютор компанії Basf-Chemetall (раніше Chemetall), що є лідером у своїй галузі.
 • МІМ має партнерські відносини з рядом інших європейських компаній в галузі металообробки та супутнього обладнання – TIB, HERWIG, B4S, UMICORE.

AdBlue – присадка для дизельних автомобілів, яка знижує вміст оксидів азоту у вихлопах дизельних двигунів на 90%. Використання AdBlue передбачено європейськими екологічними нормами Євро-4-5-6 та є обов’язковим для дизельних автомобілів, які відповідають стандартам ЄС.

За минулий рік український ринок цього реагенту зріс більше ніж удвічі (+108%), до 48,9 млн л. Український ринок AdBlue оцінюється у 960 млн грн на рік. 

На сьогоднішній день в Україні тільки три компанії офіційно виробляють AdBlue згідно вимогам VDA.

Сьогодні для військової техніки AdBlue – надзвичайно важливий, адже саме від нього залежить безперебійний рух техніки на фронті, що забезпечує якісну роботу десятків одиниць сучасної військової техніки.

Більше можливостей в регіоні Дніпро

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org