Переробне підприємство сільськогосподарської продукції

Дейнека Володимир
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Волинь
Сектор Харчова та переробна промисловість
Локація Волинська обл.; Ковельський р-н; с. Жиричі
Статус Проект на початковій стадії (розроблений детальний бізнес-план, після аналізу проект готовий до початку фінансування)
Документи Presentation_02112023-1
Дії
Поділитись проектом
Переробне підприємство сільськогосподарської продукції

За розрахунками бізнес-плану: буде працевлаштовано 21 особу; буде перероблено до 4500 кг. сировини на добу; рентабельність компанії (окупність інвестицій) становить 23%; термін окупності проекту – 5 років (у зв’язку з ситуацією в Україні термін повернення інвестицій буде збільшено до 10 років); розроблений проект має низький ризик.

За рахунок отриманих інвестицій буде збудоване переробне підприємства загальною площею 1000 м2 (50мх20мх5м) з цехом переробки (лінії мийки, очистки, інспекції, нарізки, сушки, подрібнення, пакування), а також холодильними та морозильною камерами для зберігання як сировини так і готової продукції. Будівля буде мати офісні приміщення та магазин з продажу готової продукції. Буде придбано необхідне виробниче обладнання, та запущене виробництво. Буде придбаний власний транспорт.

При створенні переробного підприємства будуть використані інші підходи, адже головною ціллю буде не заробити якомога більше капіталу, а саме створити підприємство яке повинне переробляти місцеву сировину і при цьому буде надавати можливість як тимчасового так і постійного заробітку для місцевого населення, при цьому випускаючи продукцію яка буде збагачувати раціон харчування значної частини споживачів. Звичайно будь-яка підприємницька діяльність повинна приносити прибуток, про те прибуток буде розглядатись лише як винагорода за потрачені сили, та час, адже ціль буде зовсім інша і вона буде досягнута.

Більше можливостей в секторі Харчова та переробна промисловість

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org