Asters

Заснована в 1995 році, Астерс є найбільшою українською юридичною фірмою з офісами в Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Фірма надає ефективні юридичні консультації щодо транзакцій та представляє інтереси клієнтів у широкому спектрі питань, що виникають під час ведення бізнесу в Україні. Астерс має значний галузевий досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у різних секторах ринку. Дізнайтеся більше про наш досвід.

Команда юристів Астерс із 130 співробітників поєднує в собі професіоналізм і якість світового рівня з чітким розумінням місцевих реалій, щоб наші клієнти отримували практично орієнтовані поради у максимально зручній для клієнта формі. Юристи Астерс отримали юридичні дипломи в кращих європейських, українських та американських юридичних школах, включаючи Єльський, Гарвардський, Чиказький університети. Дізнайтеся більше про нашу команду.

Протягом усієї своєї історії Астерс незмінно залишалася на вершині українського юридичного ринку, була визнана Юридичною фірмою року в Україні за версією Who’s Who Legal (2018-2022), The Lawyer European Awards (2020-2021), Chambers Europe Awards 2020 та має провідні позиції в найавторитетніших міжнародних ринкових оглядах: The Legal 500, Chambers Global і Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers.

office@asterslaw.com / +380 44 230 6000, www.asterslaw.com