CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

CMS є п’ятою за величиною юридичною фірмою в світі, має 79 офісів у 44 країнах, у яких працює 5800 юристів. На конкурентному юридичному ринку ми вирізняємося своєю глибокою відданістю розумінню бізнесу наших клієнтів, секторів і країн, у яких ми працюємо. Від великих транснаціональних корпорацій і компаній із середньою капіталізацією до заповзятливих стартапів ми забезпечуємо технічну ретельність, стратегічну досконалість і довгострокове партнерство, щоб утримувати кожного клієнта попереду, незалежно від обраних ним ринків.

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang пропонує повний спектр послуг із загалом 7 партнерами та 35 вітчизняними та міжнародними кваліфікованими юристами, які поєднують своє розуміння українського ринку з вимогами та очікуваннями світових організацій та інвесторів. Наші юристи з питань енергетики, корпоративного права/M&A, банківської справи, вирішення спорів, конкуренції та власності спеціалізуються на ключових секторах української економіки, включаючи енергетику, агробізнес, інфраструктуру та технології. Завдяки знанням і досвідом роботи з транзакціями та питаннями будь-якого масштабу, CMS обробляє місцеві, національні та багатоюрисдикційні проекти.

Партнери та гонорари CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Kyiv беруть участь у різних робочих групах Національної ради відновлення та подібних агентств «Відбудуй Україну», а також допомогли розробити ключові розділи Національного плану відновлення України. Крім того, ми регулярно коментуємо законодавчі зміни під час війни. Ми продовжуємо консультувати корпоративних клієнтів, бізнес-асоціації та національні та міжнародні агентства щодо реконструкції та адаптації до воєнного часу в різних бізнес-секторах. Для отримання додаткової інформації про можливості відновлення в Україні.

vitaliy.radchenko@cms-cmno.com; darina.gordienko@cms-cmno.com +380443913377, https://cms.law/en/ukr/office/kyiv-cms-cmno