Intech

Intech входить до топ-10 операторів залізничних напіввагонів України. INTECH закриває широкий спектр послуг перевезення та пропонує ринку ефективні рішення логістичних завдань.

Номенклатура вантажів – велика, включає вапняк, золошлакові матеріали, гранульовані шлаки, рідкісні технічні гази, мінеральні добрива (сульфат амонію), сировину для порошкового дроту і брикетів, самі брикети і порошковий дріт.

Для підтримки процесів логістики в портфелі постачальників послуг компанії знаходиться понад 200 контрагентів, здатних організувати перевезення вантажів вагою від 2 кг до 40 000 тонн. Відвантаження здійснюються всіма видами транспорту, залежно від потреб замовників та їхніх клієнтів: цистернами, вантажівками, самоскидами, спеціалізованим авто- та залізничним транспортом. Крім того, відділ логістики організовує річкові, морські та авіаперевезення. Досвід перевезень власних вантажів дозволяє надавати якісний сервіс клієнтам.

На сьогоднішній день у власності компанії INTECH знаходяться 242 напіввагони. Департамент співпрацює із власниками рухомого складу, залучаючи в оренду необхідну кількість залізничних вагонів. Наша команда професіоналів оперує парком у понад 1 000 напіввагонів. Окрім надання послуг перевезень залізничним транспортом, щодня команда контролює перевезення вантажів внутрішніх замовників в автомобільному транспорті. Середньомісячний показник – 400 од. перевезень (у тому числі із залученням спеціалізованих та ADR транспортних засобів).

Підбір автомобільних та контейнерних перевізників та експедиторів здійснюється за допомогою тендерного майданчика, тому кожен учасник може розраховувати на рівні та чесні умови співробітництва. Компанія також надає транспортно-експедиторські послуги з супроводу вантажів і організовує їх навантаження в морських портах відповідно до діючих технологічних норм і правил.

+38 044 334 7910, office@intech-ukraine.com, www.intech-ukraine.com