Кінстеллар Україна

Kinstellar – провідна незалежна юридична фірма в країнах Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії та Туреччині, з офісами в Алмати та Астані (Казахстан), Белграді (Сербія), Братиславі (Словаччина), Будапешті (Угорщина), Бухаресті (Румунія), Загребі (Хорватія), Києві (Україна), Празі (Чехія), Софії (Болгарія), Стамбулі (Туреччина) та Ташкенті (Узбекистан).

Працюючи в 11 юрисдикціях командою з 350 юристів міжнародного та національного рівня, ми надаємо цілісний і системний юридичний супровід та підтримку на різноманітних регіональних ринках – через досвід та інновації, будуючи надійну опору та захист ваших інтересів. Український офіс Kinstellar є одним з найбільших офісів фірми та однією з провідних юридичних фірм в Україні, яка надає повний юридичний супровід міжнародним та локальним клієнтам.

Команда Kinstellar в Україні налічує 40 юристів, включно з сімома партнерами. Усі партнери / старші члени команди є досвідченими професіоналами; кожен/кожна з них має від 10 до 30+ років практичного досвіду.

kyiv.reception@kinstellar.com olena.kuchynska@kinstellar.com +380 044 490 9575, kinstellar.com