Індустріальний парк “Хотин Invest”

Хотинська міська рада
Сектор Індустріальний парк
Локація м. Хотин, Чернівецька область, Україна, 60000
Можливості Розміщення виробничих/логістичних потужностей та офісних приміщень на території новствореного індустріального парку в м.Хотин Чернівецької області (13,7га). Віддаленість до: 1) траси національного значення Н-03 - 100м; 2) кордону з ЄС (Румунія) - 90 км; 3) аеропорту м.Чернівці - 65 км; 4) залізничних станцій - 25 км (с.Мамалика, м.Кам’янецб-Подільський)
Статус Індустріальний парк зареєстровано Кабінетом Міністрів України 19.07.2022
Документи Download
Дії
Поділитись проектом

Концепція індустріального парку передбачає наступні напрямки діяльності підприємств-учасників:

 • виробництво харчових;
 • текстильне виробництво;
 • деревообробне виробництво;
 • виробництво пластмасових виробів;
 • виробництво готових металевих виробів;
 • машинобудування;
 • транспорт, складське господарство, логістика;
 • створення транспортно-логістичного центру з можливим відкриттям митно-ліцензійного складу.

ПЛАН РОЗВИТКУ ІП «Хотин Invest»

Загальна площа території ІП «Хотин Invest» становить 13,7244 га. На території індустріального парку планується до 10 ділянок.

Пріоритетними для розміщення галузями діяльності є підприємства з новітніми технологіями по виробництву харчових продуктів, напоїв, одягу, машинобудування, переробки сільськогосподарської продукції, а також об’єкти логістики, сервісного обслуговування тощо. Обрані пріоритетні напрямки діяльності дозволяють припустити, що в результаті розвитку ІП «Хотин Inves» будуть використані новітні технології, сучасні матеріали і техніка, впроваджені передові енерго-і ресурсозберігаючі технології, в тому числі для переробки побутових та виробничих відходів.

Містобудівна ємкість ділянок для промислових підприємств визначатиметься проектом в залежності від типу підприємства, потужності, характеристик технологічних процесів, тощо. Конкретна типологія кожного окремого промислового об’єкту, його потужність та виробничі процеси, цикли, характеристики визначаються після надання в оренду інвесторам із дотриманням вимог даної Концепції та містобудівного обґрунтування, зокрема щодо класу шкідливості. Ефективність взаємодії між учасниками індустріального парку та супутніми організаціями у великій мірі залежить від розташування промислових об’єктів в межах індустріального парку.

Формування архітектурно-планувальної структури території промислового вузла засновано на чіткому поділі складових їх чотирьох зон:

 • зона громадських центрів, орієнтована до житлової забудови де будуть зосередженні основні людські потоки, включає в себе адміністративно- побутові будівлі (їдальні, медичні установи), науково-експериментальні підрозділи з конференц-залами, суспільно-культурні організації та ін.;
 • зона основного виробництва, розташована відповідно до специфіки технологічного процесу, пересування транспорту, вантажів і людей;
 • зона підсобно-допоміжних виробництв, енергетичного господарства, інші споруди;
 • зона об’єднаних складів і транспортних шляхів.

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org