Індустріальний парк “Novo”

ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНО-КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «БЮРО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ»
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Волинь
Сектор Індустріальний парк
Локація вул. Луцька, 3, м. Нововолинськ
Можливості Запустити логістичний термінал 16 000 м2 (холодне та сухе зберігання) та завод з виробництва продуктів харчування 6000 м2 на кордоні з Польщею, орієнтовані на експорт до ЄС
Статус Активний
Документи Download
Дії
Поділитись проектом

Індустріальний парк – проект, який активно розбудовується компанією ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНО-КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «БЮРО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ» на земельній ділянці площею 20 га, яка фасадом виходить на нову трасу Р-15 до Львова і Володимира, і розташована всього за 15 км від кордону з Польщею.

Ми пропонуємо нашим потенційним партнерам 2 варіанти інвестицій:
1) Логістичний термінал 16 000 м2
2) Завод з виробництва продуктів харчування 6000м2 (подробиці після підписання договору про конфіденційність)

Індустріальний парк «Ново» – ефективна платформа для розвитку місцевого та міжнародного бізнесу в Україні: виробничих, промислових, інноваційно-технологічних, логістичних компаній та компаній, які потребують професійні складські приміщення для забезпечення операційної діяльності.

Вигідна локація індустріального парку “NOVO” на кордоні з Польщею обумовлює конкурентні переваги резидентів парку, робить логістику ефективнішою за конкурентів.

Територія індустріального парку охоплює 20 гектарів і може бути розширена до 35 гектарів.

Проект розвиватиметься поетапно у відповідності до затвердженого плану і концепції парку та індивідуальних потреб майбутніх компаній-резидентів.

До ділянки підведені всі інженерні мережі та дороги, організована спільна внутрішня інфраструктура, функціонування якої забезпечуватиме керуюча компанія. Керуюча компанія Індустріального Парку «ІНВЕСТИЦІЙНО-КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «БЮРО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ» також допоможе резидентам з проектуванням, підключенням до мереж, всією адміністративною роботою і дозволами у режимі «єдиного вікна» – швидко і без бюрократії.

Наші резиденти отримують наступні податкові стимули: 0% податку на прибуток, 0% пдв на імпортоване обладнання і запчастини, 0% мита на імпортоване обладнання і запчастини.

https://novopark.com.ua

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org