М10 Львівський індустріальний парк

Dragon Capital
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Львів
Сектор Індустріальний парк
Локація вул. Шевченка 335, м. Львів
Можливості Готові до обговорення партнерства
Статус Розпочато будівництво першої черги
Документи Download
Дії
Поділитись проектом
М10 Львівський індустріальний парк

М10 Lviv Industrial Park – новий індустріальний парк, який активно розбудовується компанією Dragon Capital у промисловій зоні мікрорайону Львова Рясне-2 поруч із трасою міжнародного значення М10 всього за 60 км від кордону з Польщею.

M10 Industrial Park – це майбутній кластер для ефективного розвитку місцевого та міжнародного бізнесу в Україні: виробничих, промислових, інноваційно-технологічних, логістичних компаній та тих, що потребують професійні складські приміщення для забезпечення операційної діяльності.

Територія М10 Lviv Industrial Park охоплює 23,5 га, що знаходяться у приватній власності, та складається із 6-х ділянок, які розвиватимуться поетапно у відповідності до затвердженого плану і концепції парку та індивідуальних потреб майбутніх компаній-резидентів. До ділянок підведені всі інженерні мережі та дороги, організована спільна внутрішня інфраструктура, функціонування якої забезпечуватиме власна керуюча компанія.

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org