Організація виробництва з вирощування павловнії на території Широківської громади Запорізького району Запорізької області

Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Регіон Запоріжжя
Сектор Сільське господарство
Локація с. Широке
Можливості Наявна територія у 113 га у Широківській громаді для можливості організації процесу висадження і вирощування рослини павловнії як ключ до пошуку альтернативних джерел енергії
Статус готовий до реалізації
Дії
Поділитись проектом

Проєкт передбачає стоврення сучасного виробництва з вирощування павловнії (з можливістю подальшої переробки її у брикети, меблі та ін.) для потреб внутрішнього та зовнішнього ринків. Вирощування павловнії, сировина якої може використовуватися в різних галузях, відновлює екологічну рівновагу та сприяє збереженню природи. До того ж, рослина не загрожує біологічному біорізноманіттю, є медоносом, а її листя добре переробляє СО2. Таке виробництво повністю відповідає Цілям Сталого розвитку до 2030 року і покликане зберегти екобаланс та вирішити проблему з енергоресурсами.

Дерево з найбільшим у світі потенціалом зростання найкраще підходить для виробництва біоетанолу. Отримувати біопаливо можна двома способами: за допомогою спеціальних мікроорганізмів, які використовують целюлозу як джерело енергії та виділяють у результаті обмінних процесів етанол, або за допомогою певних ферментів, які розкладають целюлозу до бажаного продукту.

Останній спосіб застосовується частіше, оскільки він дешевший. Гілки та інші відходи павловнії, які утворюються в процесі деревообробки, також використовують для виготовлення біоетанолу.

З павловнії, яка має високі показники тепловіддачі, також виходять хороші пелети.

Дерево, яке на 30% легше сосни, у деревообробній та меблевій промисловості називають “алюмінієвим”. Не схильна до усушки, хороша і чиста деревина павловнії завдяки дрібноволокнистій структурі ідеально підходить для виготовлення меблів, фанерних листів, будинків, панелей для внутрішнього оздоблення, паркетної дошки, музичних інструментів і т.д.

Завдяки своїй легкості деревина павловнії знайшла широке застосування в судно-, авіа-і автомобілебудуванні. Нині павловнія зареєстрована в Інституті видів рослин – офіційному органі ЄС.

Більше можливостей в секторі Сільське господарство

Переробка сільськогосподарської продукції в Широківській громаді Запорізького району Запорізької області
Запоріжжя
Відбудова України
Запоріжжя
Створення плодово – ягідних та виноградних насаджень на площі 44, 66 гектарів в ФГ ФЕНІКС ЕВО
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 125,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 125,000$
Проект кормового концентрату соєвого білка
Полтава, Інвестиційний потенціал: 62,000,000$
Полтава, Інвестиційний потенціал: 62,000,000$
Створення сучасного, інноваційного, багатопрофільного ЗАВОДУ ПРОДТОВАРІВ із застосуванням унікальних R&D рішень, із застосуванням технологій штучного інтелекту (artificial Intelligence)
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 367,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 367,000$
Створення сучасного мукомольного підприємства (будівництво млина)
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 732,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 732,000$

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org