Індустріальний парк в Широківській громаді Запорізького району Запорізької області

Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Регіон Запоріжжя
Сектор Індустріальний парк
Локація с. Широке
Можливості Створення кластерів в промисловій сфері, фундамент для розвитку технологічних виробництв, територія екологічних інновацій та розвитку IT-технологій, створення логістичних центрів та осередків на території Широківської громади
Статус готовий до реалізації
Дії
Поділитись проектом

Територія від 40 до 200 га придатна для створення сучасного індустріального парку та логістичного центру (траса Н08, поруч 2 обласні центри) з метою стимуляції промислового потенціалу регіону.

Перевагою для інвестора стане сусідство з двома обласними центрами Запоріжжям та Дніпром, що дозволяє використати кадровий і технічний потенціал, забезпечення за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та з інших джерел, будівництва об’єктів суміжної інфраструктури. Забезпечення переважного права інвестора на землекористування земельною ділянкою та придбання її у власність.

Фінансовим стимулом для інвестора стане звільнення від сплати окремих податків та зборів, звільнення від оподаткування ввізним митом устаткування та комплектуючих (Митний кодекс України, Податковий кодекс України).

Більше можливостей в регіоні Запоріжжя

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org