Переробка сільськогосподарської продукції в Широківській громаді Запорізького району Запорізької області

Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Регіон Запоріжжя
Сектор Сільське господарство
Локація с. Широке
Можливості Створення майданчика (підприємства) з переробки продукції сільськогосподарського походження (харчова промисловість)
Статус готовий до реалізації
Дії
Поділитись проектом

Громада має площі, приміщення для організації підприємства з доданою вартістю, має широке коло місцевих виробників, що дозволяє закуповувати сировину для виробництва за першою стартовою ціною від виробника. Понад 90% земель Широківської громади використовуються за цільовим призначенням в секторі сільського господарства. Крім того, Широківська громада має достатній трудовий ресурс серед місцевого населення, для можливості організації виробництва із залученням кадрового потенціалу серед місцевого населення.

Основні галузі сільськогосподарського сектору Широківської громади:
• вирощування зернових (озима пшениця, ячмінь ярий та озимий, кукурудза, просо)
• овочівництво (помідори, капуста, буряки столові)
• вирощування олійних культур (соняшник, ріпак озимий, льон, гірчиця)

Перспективні галузі:
• бджільництво
• органічні продукти харчування.

Інвестиційний проєкт передбачає організацію виробництва з переробки сільськогосподарської продукції на території Широківської громади. Громада має відповідну територію, що дозволяє розмістити такі виробничі потужності в залежності від обсягу потенційних інвестицій і зацікавленості партнерів.

Перевагою для інвестора стане сусідство з двома обласними центрами Запоріжжям та Дніпром, що дозволяє використати кадровий і технічний потенціал. Реалізація проєкту є актуальною через порушення логістичних зв’язків з огляду на російську військову агресію в Україні та обмеженість доступу виробників до ринків збуту. Використання внутрішніх потужностей Запорізького регіону із залученням інвестицій для організації виробництв з переробки сільськогосподарської продукції дозволить реалізувати внутрішній економічний потенціал громади і зміцнити продовольчу безпеку у Південно- Східному регіоні України у секторі харчової промисловості.

Більше можливостей в секторі Сільське господарство

Організація виробництва з вирощування павловнії на території Широківської громади Запорізького району Запорізької області
Запоріжжя
Відбудова України
Запоріжжя
Створення плодово – ягідних та виноградних насаджень на площі 44, 66 гектарів в ФГ ФЕНІКС ЕВО
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 125,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 125,000$
Проект кормового концентрату соєвого білка
Полтава, Інвестиційний потенціал: 62,000,000$
Полтава, Інвестиційний потенціал: 62,000,000$
Створення сучасного, інноваційного, багатопрофільного ЗАВОДУ ПРОДТОВАРІВ із застосуванням унікальних R&D рішень, із застосуванням технологій штучного інтелекту (artificial Intelligence)
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 367,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 367,000$
Створення сучасного мукомольного підприємства (будівництво млина)
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 732,000$
Кіровоград, Інвестиційний потенціал: 732,000$

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org