Будівництво сонячної електростанції потужністю 6,5 МВт (для забезпечення роботи електротранспорту)

Комунальне підприємство Сумської міської ради "Електроавтотранс"
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Суми
Сектор Паливо та енергетика
Локація вул. Харківська, 113, м. Суми, Україна, 40024
Можливості Інвестиційні кошти, державне фінансування кошти інвестора / кредитні кошти та інші джерела
Статус проєктна пропозиція
Документи Download
Дії
Поділитись проектом

Комунальне підприємство Сумської міської ради «Електроавторанс» здійснює перевезення пасажирів на замовлення Сумської міської ради.

Сьогодні важливими перешкодами у функціонуванні підприємства є:

  • у періоди перевантажень енергосистеми країни, коли здійснюються тимчасові відключення від енергосистеми підприємства (вентиляторні тимчасові відключення), виникає проблема щодо вимикання та ввімкнення електрообладнання дев’яти тягових підстанцій, розташованих у різних районах міста, через що рух електротранспорту вимушено призупиняється на значно довший період відключень;
  • постійне зростання вартості спожитої електроенергії призводить до значного навантаження на бюджет Сумської міської територіальної громади.

Міська влада докладає максимум зусиль для відновлення руйнації в Сумській міській територіальній громаді. І, звичайно, отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі однозначно підтримує курс на трансформаційне зростання нашої держави на створення ресурсоефективної та кліматично нейтральної України в європейському суспільстві.

Тренд декарбонізації є одним із основних пріоритетних напрямків розвитку виробництва електроенергії з відновлюваних джерел.

Сонячні електростанції є екологічно чистими та безпечними для здоров’я та навколишнього середовища, а виробництво електроенергії на таких установках має високий показник економічної ефективності.

Тому, враховуючи світову політику щодо декарбонізації, міська влада міста Суми вирішила побудувати сонячну електростанцію для забезпечення комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» «сонячною» електроенергією для власних потреб.

Реалізація даного проекту дасть можливість отримати надійне електропостачання в періоди зупинки або недостатньої роботи генеруючих підприємств України, економічний ефект від витрачання на тролейбусний рух коштів Сумської громади та екологічний аспект ресурсозбереження.

Сонячні електростанції (СЕС) є найпоширенішими промисловими об’єктами ВДЕ в Україні. За даними Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, понад 65% структури виробничих потужностей об’єктів ВДЕ займають СЕС. Багато в чому поширеність СЕС в Україні зумовлена ​​доступністю технологій, низьким порогом входу на ринок навіть для приватних домогосподарств, високим рівнем «зеленого» тарифу, а також хорошим рівнем інсоляції території України. , що перевищує рівень інсоляції Німеччини – одного зі світових лідерів у виробництві сонячної енергії.

Предметом проекту є стабільне та економічне забезпечення пасажирських перевезень електротранспортом у м. Суми, можливість надання послуг у період максимального енергетичного навантаження системи в Україні, зокрема в м. Суми. Враховуючи збитки, завдані енергогенеруючим підприємствам у період воєнного стану та їх подальше відновлення, пропонується використовувати можливості альтернативної енергетики (в нашому випадку – сонячної) з урахуванням сонячної енергетики відповідно до географічного положення нашої країни. області (м. Суми).

Багато в чому поширеність СЕС в Україні зумовлена ​​доступністю технологій, низьким порогом входу на ринок навіть для приватних домогосподарств, а також хорошим рівнем інсоляції території України, що перевищує рівень інсоляції Німеччини, один зі світових лідерів у виробництві сонячної енергії.

Більше можливостей в регіоні Суми

Будівництво ділянки магістрального напірного каналізаційного колектора з перетинами від головних каналізаційних насосних станцій до очисних споруд міста
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 7,140,002$
Відбудова України
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 7,140,002$
Будівництво сміттєпереробного заводу у місті Конотоп
Поводження з відходами, Інвестиційний потенціал: 17,000,000$
Відбудова України
Поводження з відходами, Інвестиційний потенціал: 17,000,000$
Відновлення та підтримання гідрологічного режиму озера Чеха
Туризм, Інвестиційний потенціал: 2,620,000$
Відбудова України
Туризм, Інвестиційний потенціал: 2,620,000$
Геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу, конденсату (промислова розробка родовищ) на Лосищинській площі
Видобуток, Інвестиційний потенціал: 5,000,000$
Видобуток, Інвестиційний потенціал: 5,000,000$
Модернізація та реконструкція системи водовідведення в м. Суми
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 32,000,000$
Відбудова України
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 32,000,000$

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org