Будівництво підприємства комплексної переробки твердих побутових відходів термохімічним способом (з додатковими циклами виробництва методом піролізу) з отриманням енергетичних продуктів – теплової та електричної енергії, біологічного палива

Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
$
Сума інвестицій, USD
Регіон Одеса
Локація с. Бритівка Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Можливості Одержання в якості продуктів переробки твердих побутових відходів (ТПВ) електро- та теплової енергії. Розвиток рентабельного тепличного господарства з використанням одержаної теплової енергії та за наявності гарантованого ринку збуту продукції
Статус На етапі розробки проєктної документації. Площа земельної ділянки комунальної власності - 6 га, у т.ч. площа діючого полігону ТПВ – 3 га; площа прилеглої території - 3 га
Дії
Поділитись проектом

Будівництво на території діючого полігону твердих побутових відходів/сміттєзвалище біля с. Бритівка Білгород-Дністровського району та прилеглій до нього території, підприємства з переробки твердих побутових відходів з додатковими циклами виробництва методом піролізу, з дотриманням екологічних стандартів, встановлення сміттєсортувальних ліній та використання твердих побутових відходів як джерел енергії для виробництва теплової, електричної енергії, біологічного палива.

Сировиною для роботи підприємства будуть несортовані тверді побутові відходи (ТПВ) мешканців Шабівської та сусідніх громад Білгород-Дністровського району.

Проєктна потужність підприємства з переробки твердих побутових відходів планується не менше 50 тисяч тонн відходів на рік.

Продуктами переробки ТПВ будуть:

  • вироблена електрична енергія в кількості біля 90 000 МВт на рік;
  • вироблена теплова енергія в кількості біля 104 000 Гкал.

Завдяки функціонуванню сміттєпереробного заводу інвестор матиме змогу організувати рентабельне тепличне господарство, що діятиме з використанням теплової енергії, яка виділятиметься від переробки ТПВ.

За рахунок відновлювальної енергії, яку постачатиме сміттєпереробне підприємство, обігрів теплиці коштуватиме інвестору вдвічі дешевше, що знизить собівартість продукції. Крім того, правильне спорудження приміщення щодо світлових сторін і густоти забудови ділянки дасть змогу забезпечити оптимальне освітлення теплиці та додатково зекономити на штучних прискорювачах росту.

Важливо, що інвестор матиме гарантований ринок збуту продукції тепличного господарства, оскільки Шабівська селищна громада є популярною туристичною дестинацією: такі об’єкти туристичних відвідувань, як Центр культури вина «Шабо», Європейська сироварня та понад 50 закладів відпочинку і оздоровлення, що розташовані на Будацькій косі, привертають значний туристичний потік, а близькість до м. Одеса – надає додаткові можливості щодо збуту продукції.

У перспективі громада сприятиме укладанню з інвестором та місцевими компаніями, що здійснюють збір і вивезення відходів, договорів на складування та переробку ТПВ на довгостроковій основі (не менш ніж 10 років) та за потреби забезпечуватиме розширення площі для будівництва теплиць.

Більше можливостей в регіоні Одеса

Будівництво каналізаційних очисних споруд в м. Березівка Березівського району Одеської області
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 186,300$
Відбудова України
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 186,300$
Будівництво котельні та когенераційної установки на альтернативному паливі на базі котельні «Сальве»
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 5,000,000$
Відбудова України
Адміністративні та допоміжні послуги, Інвестиційний потенціал: 5,000,000$
Будівництво фотовольтаїчної станції
Будівництво, Інвестиційний потенціал: 1,906,800$
Відбудова України
Будівництво, Інвестиційний потенціал: 1,906,800$
Видобуток черепашнику в Арцизькій міській територіальній громаді
Інвестиційний потенціал: 232,500$
Інвестиційний потенціал: 232,500$
Виробництво біопалива
Інвестиційний потенціал: 296,000$
Інвестиційний потенціал: 296,000$

Інвестуйте в Україну зараз

Якщо у вас виникнуть запитання щодо інвестиційної карти або ви хочете отримати консультацію щодо інвестиційних можливостей, зв’яжіться з нами за адресою join@gb4u.org